Samsung S6 Edge już we Wrocławiu

Samsung to słynny producent telefonów komórkowych. Jako jeden z liderów w sprzedaży smartfonów, stara się oferować swoim klientom coraz to nowsze modele telefonów. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stają się zakrzywiane ekrany dotykowe. Samsung zdecydował się wypuścić do sprzedaży model z zagiętymi bokami ekranu pod dumną nazwą modelu Edge. Samsung S6 Edge SM-G925F to potężny produkt na miarę XXI wieku. Ekran zaprojektowany do tego telefonu wspaniale oddaje wszystkie kolory a jakość jego wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Trzymając w ręce S6 Edge odnosi się wrażenie, jakby przyszłość miała nadejść właśnie dziś.

Samsung S6 Edge – Zdjęcia

Samsung S6 Edge Sapphire Black

Samsung S6 Edge

Samsung S6 Edge – Wytrzymałość

Mogłoby się wydawać, że smartfon jak to w większości przypadków bywa, nie będzie odporny na uszkodzenia. Projektanci z Samsunga wzięli pod uwagę jednak potrzeby użytkowników i stworzyli odporną konstrukcję, która spisuje się rewelacyjnie w przypadku najpopularniejszych uszkodzeń i jest odporna na zdarzenia takie jak:

  • zarysowanie ekranu,
  • rozbita szyba,
  • pęknięty wyświetlacz,
  • pęknięta obudowa.

Samsung S6 Edge przechodził wiele testów wytrzymałości. Test wytrzymałości samsunga S6 Edge można obejrzeć na filmie poniżej.

Specyfikacja techniczna Samsung S6 Edge

Poniżej prezentujemy specyfikację techniczną telefonu.

Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F

Specyfikacja Samsung Galaxy S6 Edge

Aparat: 16 Mpx

Drugi Aparat: 5 Mpx

Wyświetlacz: 5,1″ Super Amoled

Procesor: Samsung Exynos 7420
Zegar procesora: 2,10 GHz
Liczba rdzeni: 8

Karta graficzna: Mali-T760 MP8 @772 MHz

System operacyjny: Android

Bateria: 2600mAh

gu0zf9p